CoreParts MBXEBIKE-AC0002 power adapter/inverter Black
£19.44
£16.20
Power Adapter for eBike 84W 42V 2A with Cannon plug, Including EU Power Cord
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 36 month Warranty
| Power supply type | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| SKU | MBXEBIKE-AC0002 |
| EAN | 5704174832768 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
In CoreParts you will find a range of adapters that match the performance of your original adapter with different capacities and manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Width | 100 mm |
| Depth | 80 mm |
| Height | 160 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 350 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXEBIKE-AC0002 power adapte...
£19.44
£16.20
|
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Recommended
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.00
£17.50
|
Hot Product
DELL N6M8J power adapter/inverter Indo...
£26.98
£22.48
|
New
ASUS 0A001-00340400 power adapter/inve...
£28.56
£23.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXEBIKE-AC0002
|
DF263
|
F7970
|
8-0935
|
N6M8J
|
0A001-00340400
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
DELL
|
DELL
|
Datalogic
|
DELL
|
ASUS
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
Universal
|