Datalogic USB Straight Cable (CAB-426) USB cable
£18.23
£15.19
USB Straight Cable (CAB-426)
| Cable length | 1.7 m |
|---|---|
| SKU | 90A051945 |
| EAN | 5052178406233 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | In Stock |
USB Interface Cable that connects to the proper port on the host
terminal to be used for communications to the user's host PC.
Delivers ensures error-free data transmissions.
For use with PowerScan PD7100, PowerScan PD8300, PowerScan PM8300, PowerScan PM8500, Dragon Mobile, Gryphon L GD4300, and Quickscan Mobile 2300.
terminal to be used for communications to the user's host PC.
Delivers ensures error-free data transmissions.
For use with PowerScan PD7100, PowerScan PD8300, PowerScan PM8300, PowerScan PM8500, Dragon Mobile, Gryphon L GD4300, and Quickscan Mobile 2300.
| Features | |
|---|---|
| Product type | USB cable |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 1.7 m |
| Compatibility | QuickScan M2130; QuickScan L D2330; Touch 65 Light, 65 PRO, 90 Light, 90 Pro |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 80 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Datalogic USB Straight Cable (CAB-426)...
£18.23
£15.19
|
Bestseller
Datalogic RBP-GM40 barcode reader acce...
£26.69
£22.24
|
New
Datalogic 5m USB2.0 A
£26.72
£22.27
|
Popular
Datalogic CABLE-321
£18.23
£15.19
|
Datalogic Holder, Desk/Wall Mount, G040
£18.25
£15.21
|
Recommended
Datalogic 90A052043 barcode reader acc...
£30.06
£25.05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90A051945
|
RBP-GM40
|
90A052066
|
90G001010
|
HLD-G040-BK
|
90A052043
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
| Product type |
USB Cable
|
Battery
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|