DELL WTTK1 power adapter/inverter Indoor Black
£37.44
£31.20
90W E4 AC Adapter (4.5MM BARREL)-UK
| SKU | 450-AKVN |
|---|---|
| EAN | 5397184720240 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Stop lugging your AC adapter back and forth between home and office. Get a second AC adapter for your notebook and keep one in the office and one for home or travel.
| Features | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Maximum input power | 90 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DELL WTTK1 power adapter/inverter Indo...
£37.44
£31.20
|
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-AKVN
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|