Lenovo 4X20M26262 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£40.56
£33.80
Lenovo 4X20M26262, Laptop, Indoor, 45 W, AC-to-DC, Black, 40 mm
| SKU | 4X20M26262 |
|---|---|
| EAN | 5715328276222 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4X20M26262. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 45 W. Product colour: Black. Width: 40 mm, Depth: 93 mm, Height: 28.5 mm
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | Yes |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Output power | 45 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 170 g |
| Width | 40 mm |
| Depth | 93 mm |
| Height | 28.5 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4X20M26262 power adapter/invert...
£40.56
£33.80
|
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Recommended
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X20M26262
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|