APC Warranty extension service pack, for new product purchase, 1yr, level 02
£69.30
£57.75
Warranty extension service pack, for new product purchase, 1yr, level 02
| SKU | WBEXTWAR1YR-SP-02 |
|---|---|
| EAN | 0731304259213 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | In Stock |
Our experienced technical support representatives are available to answer your questions 24 hours a day, 7 days a week, giving you peace of mind knowing the help you need is there when you need it.
| Features | |
|---|---|
| Number of years | 1 year(s) |
| Service time (hours x days) | 24x7 |
| License quantity | 1 license(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 318 mm |
| Package length | 6 mm |
| Package height | 241 mm |
| Package weight | 110 g |
| Technical details | |
| Number of years | 1 year(s) |
| Service time (hours x days) | 24x7 |
| License quantity | 1 license(s) |