HP 32GB DDR5 (1x32GB) 5600 SODIMM ECC Memory
£1,737.16
£1,447.63
32GB DDR5 (1x32GB) 5600 SODIMM ECC Memory
| Internal memory type | DDR5 |
|---|---|
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| SKU | 79U73AA |
| EAN | 0197029875389 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Features | |
| Country of origin | South Korea |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 159 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 1.2 mm |
| Weight | 11 g |
| Package weight | 90 g |
| Packaging data | |
| Package width | 159 mm |
| Package weight | 90 g |
| Other features | |
| Country of origin | South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |