HP N07860-001 internal solid state drive 512 GB M.2 PCI Express TLC
£130.01
£108.34
512GB, M.2, PCIe, TLC, SSD
| SSD form factor | M.2 |
|---|---|
| Memory type | TLC |
| SSD capacity | 512 GB |
| Component for | PC/Notebook |
| SKU | N07860-001 |
| EAN | 5715328119840 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 512 GB |
| Memory type | TLC |
| Features | |
| Interface | PCI Express |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD capacity | 512 GB |
| Memory type | TLC |
| SSD form factor | M.2 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | PCI Express |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD capacity | 512 GB |
| Memory type | TLC |
| Design | |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD form factor | M.2 |
| Technical details | |
| Interface | PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |