CoreParts KIT867 computer case part
£17.28
£14.40
HDD 2.5" Caddy for Dell Dell Optiplex 3040 5040 7040 3050 5050 7050 Vostro Inspiron MT 3650 HDD 2.5 SSD Bay Caddy Bracket
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | KIT867 |
|---|---|
| EAN | 5711783311065 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Looking for a solution that will slide right into your exciting setup?
CoreParts offers a wide range of Storage KITS for your setup, that match the performance of your original setup for consumer or industrial use. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
CoreParts offers a wide range of Storage KITS for your setup, that match the performance of your original setup for consumer or industrial use. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 171 mm |
| Depth | 96 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 30 g |
| Package width | 171 mm |
| Package depth | 96 mm |
| Package height | 23 mm |
| Package weight | 36 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 171 mm |
| Package depth | 96 mm |
| Package height | 23 mm |
| Package weight | 36 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts KIT867 computer case part
£17.28
£14.40
|
Hot Product
Synology Disk Tray (Type D7) Bezel panel
£21.60
£18.00
|
Popular
HPE 882011-B21 computer case part Rack...
£21.34
£17.78
|
New
Hewlett Packard Enterprise P06681-B21...
£25.60
£21.33
|
Recommended
HPE P11529-B21 computer case part Full...
£25.60
£21.33
|
Bestseller
CoreParts KIT870 computer case part HD...
£17.28
£14.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
KIT867
|
DISK TRAY (TYPE D7)
|
882011-B21
|
P06681-B21
|
P11529-B21
|
KIT870
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Synology
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
CoreParts
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
cable management kit
|
cable management kit
|
Graphic card holder
|
HDD Cage
|
| Compatible chassis type |
N/A
|
N/A
|
Rack
|
Rack
|
Full Tower
|
N/A
|