CoreParts MBXHP-AC0067 power adapter/inverter Indoor 130 W Black
£127.80
£106.50
Power Adapter for HP 130W 19.5V 6.7A Plug:7.4*5.0mm with pin inside Including EU Power Cord
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 18 month Warranty
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | MBXHP-AC0067 |
| EAN | 5704174392453 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
In CoreParts you will find a range of adapters that match the performance of your original adapter with different capacities and manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 6.7 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 6.7 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 100 g |
| Width | 150 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 45 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 200 g |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXHP-AC0067 power adapter/i...
£127.80
£106.50
|
HP 609945-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Bestseller
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
£147.34
£122.78
|
Popular
HP 397803-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Hot Product
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXHP-AC0067
|
609945-001
|
693707-001
|
105950-076
|
397803-001
|
437796-001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
Zebra
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
N/A
|