CoreParts MBXTO-AC0004 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£17.28
£14.40
Power Adapter for Toshiba & Asus 45W 19V 2.37A Plug:4.0*1.7mm Including EU Power Cord
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 18 month Warranty
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | MBXTO-AC0004 |
| EAN | 5704174392927 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
In CoreParts you will find a range of adapters that match the performance of your original adapter with different capacities and manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Toshiba |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 2.37 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| AC port type | C5 |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 2.37 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 100 g |
| Width | 150 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 45 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 200 g |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXTO-AC0004 power adapter/i...
£17.28
£14.40
|
Popular
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Hot Product
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.00
£17.50
|
Bestseller
DELL 74VT4 power adapter/inverter Indo...
£25.44
£21.20
|
Recommended
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains...
£21.17
£17.64
|
2-Power DC Car Adapter 19v 2.1A
£19.58
£16.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXTO-AC0004
|
F7970
|
8-0935
|
74VT4
|
CAA0710F-UK
|
CCC0720G
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
DELL
|
Datalogic
|
DELL
|
2-Power
|
2-Power
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|