CoreParts MOBX-ACC-008 tripod
£37.44
£31.20
Tripod Stand for tablets, Compatible with up to 37cm Universal Tripod Stand for 24cm to 37cm Tablet Multi-Direction - Height: 55cm-150cm, can support a weight of up to 1.2kg
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MOBX-ACC-008 |
|---|---|
| EAN | 5706998780201 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offers a range of covers, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 413 mm |
| Package depth | 116 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package weight | 1.26 kg |
| Weight | 1 kg |
| Width | 100 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 150 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 413 mm |
| Package depth | 116 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package weight | 1.26 kg |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MOBX-ACC-008 tripod
£37.44
£31.20
|
Joby GorillaPod 325 tripod Digital/fil...
£33.60
£28.00
|
CoreParts MOBX-ACC-007 tripod
£30.24
£25.20
|
CoreParts MOBX-ACC-022 tripod
£42.22
£35.18
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
MOBX-ACC-008
|
JB01505-BWW
|
MOBX-ACC-007
|
MOBX-ACC-022
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Joby
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Purpose |
N/A
|
Digital/film cameras
|
N/A
|
N/A
|