Datalogic Data Transfer Cable USB cable 2 m USB A Grey
£19.97
£16.64
USB cable, 2.0 m
| Cable length | 2 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB A |
| SKU | 90A052065 |
| EAN | 5712505194263 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | In Stock |
Connection cable, USB, enhanced, length: 2 m, straight
| Features | |
|---|---|
| Connector gender | Male/Male |
| Connector 2 | USB A |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Grey |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 2 | USB A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Grey |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Datalogic Data Transfer Cable USB cabl...
£19.97
£16.64
|
Hot Product
Datalogic 8-0754-12 USB cable 2 m USB...
£21.54
£17.95
|
Popular
Datalogic USB Straight Cable (CAB-426)...
£18.30
£15.25
|
New
ROLINE USB 2.0 Cable, Type A-B 3 m
£21.60
£18.00
|
Recommended
Manhattan USB-A to USB-A Extension Cab...
£18.20
£15.17
|
Digitus USB 2.0 Active Extension Cable
£19.44
£16.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90A052065
|
8-0754-12
|
90A051945
|
11.02.8830
|
519779
|
DA-70130-4
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Roline
|
Manhattan
|
Digitus
|
| Connector 1 |
N/A
|
USB A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
USB A
|
N/A
|
N/A
|
USB B
|
USB A
|
USB A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|