DELL RXK2P power adapter/inverter Indoor Black
£56.16
£46.80
DELL RXK2P, Universal, Indoor, 90 W, Black, 2 m, 1 pc(s)
| SKU | DELL-RXK2P |
|---|---|
| EAN | 5397184720257 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL RXK2P. Purpose: Universal, Power supply type: Indoor, Maximum input power: 90 W. Product colour: Black. Cable length: 2 m. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Product colour | Black |
| Maximum input power | 90 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Design | |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
DELL RXK2P power adapter/inverter Indo...
£56.16
£46.80
|
Hot Product
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
New
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-RXK2P
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
DELL
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Universal
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|