Dukane 456-8109W projector lamp 210 W
£259.63
£216.36
210W, 3000h Projector Lamp
| Brand compatibility | Dukane |
|---|---|
| SKU | 456-8109W |
| EAN | 0605194003372 |
| Manufacturer | Dukane |
| Availability | In Stock |
210W UHP Lamp (3000 hours normal, 5000 hours whisper) & Filter for ImagePro 8109W, ImagePro 8115, ImagePro 8120WI, ImagePro 8121W.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Dukane |
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | ImagePro 8109W, ImagePro 8115, ImagePro 8120WI, ImagePro 8121W |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Dukane |
| Compatibility | ImagePro 8109W, ImagePro 8115, ImagePro 8120WI, ImagePro 8121W |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Dukane 456-8109W projector lamp 210 W
£259.63
£216.36
|
New
Dukane 456-8954H projector lamp 260 W...
£323.72
£269.77
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£331.87
£276.56
|
Bestseller
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
Recommended
Vivitek 5811118452-SVV projector lamp...
£377.71
£314.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
456-8109W
|
456-8954H
|
20-01032-20
|
DT01411
|
59.J8401.CG1
|
5811118452-SVV
|
| Manufacturer |
Dukane
|
Dukane
|
SMART Technologies
|
Hitachi
|
Benq
|
Vivitek
|
| Brand compatibility |
Dukane
|
Dukane
|
N/A
|
Hitachi
|
N/A
|
Vivitek
|