Epson C12C934591 Ink waste box for Epson ET-M 16600/5800/8500/L 6400/L 8100
| Colour | no color |
|---|---|
| SKU | C12C934591 |
| EAN | 8715946672182 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
Compatible Printers: Epson EcoTank L 6490, Epson EcoTank Pro ET-5800 Series, Epson EcoTank L 8160, Epson EcoTank ET-8550, Epson EcoTank L 6570, Epson EcoTank ET-16150, Epson EcoTank ET-5800, Epson EcoTank L 11160, Epson EcoTank L 5160, Epson EcoTank ET-16600, Epson EcoTank ET-5850, Epson WorkForce Pro WF-7835 DTWf, Epson EcoTank ST-C 8000, Epson WorkForce WF-7830 DTWf, Epson WorkForce Pro WF-7840 DTWf, Epson EcoTank Pro M 15180, Epson EcoTank L 6460, Epson EcoTank Pro ET-5850, Epson EcoTank ET-M 16600, Epson EcoTank L 6500 Series, Epson EcoTank L 15160, Epson EcoTank ET-5855, Epson EcoTank L 15150, Epson EcoTank ET-5880, Epson WorkForce Pro WF-7800 Series, Epson EcoTank ET-8500, Epson EcoTank ET-5800 Series, Epson EcoTank L 6400 Series, Epson EcoTank Pro L 6580, Epson EcoTank Pro ET-5800, Epson EcoTank Pro L 15180, Epson EcoTank L 8100 Series, Epson EcoTank ET-16605, Epson EcoTank ET-18100, Epson EcoTank ET-16650, Epson EcoTank ET-M 16680, Epson EcoTank L 5150, Epson EcoTank ET-5885, Epson EcoTank Pro ET-5880, Epson EcoTank ET-5805, Epson EcoTank Pro ET-16650, Epson EcoTank ET-M 16685, Epson EcoTank Pro ET-16685, Epson EcoTank L 6550, Epson EcoTank Pro ET-16600, Epson EcoTank ET-8500 Series, Epson Ecotank Pro ET-16680, Epson WorkForce EC-C 7000, Epson WorkForce WF-7310 DTW, Epson EcoTank ET-16655, Epson EcoTank L 8180
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Product colour | Black |
| Compatibility | EcoTank Pro ET-16600 EcoTank Pro ET-16650 EcoTank Pro ET-16650 EcoTank Pro ET-5880 |
| Product type | Maintenance kit |
| Packaging data | |
| Package width | 169 mm |
| Package height | 63 mm |
| Package weight | 133 g |
| Package depth | 69 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Package depth | 69 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 169 mm |
| Package height | 63 mm |
| Package weight | 133 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Epson C13T582000 Ink waste box 80ml fo...
£30.24
£25.20
|
HP CE487A printer kit Roller kit
£30.61
£25.51
|
Zebra 105934-034 printer kit
£32.15
£26.79
|
Zebra 105934-035 printer kit
£28.80
£24.00
|
HP CE487B printer kit Roller kit
£45.24
£37.70
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C13T582000
|
CE487A
|
105934-034
|
105934-035
|
CE487B
|
| Manufacturer |
Epson
|
HP
|
Zebra
|
Zebra
|
HP
|