| SKU | B12B813561 |
|---|---|
| EAN | 8715946531533 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Epson |
| Printing colours | Black, White |
| Compatibility | WorkForce DS-510/DS-510N WorkForce DS-560/DS-560N WorkForce DS-520/DS-520N |
| Packaging data | |
| Package width | 36 mm |
| Package height | 114 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 192 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Printing colours | Black, White |
| Package depth | 192 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 36 mm |
| Package height | 114 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
New
Epson Roller Assembly Kit
£39.00
£32.50
|
Recommended
HP CE487A printer kit Roller kit
£31.46
£26.22
|
Bestseller
Zebra 105934-034 printer kit
£32.18
£26.82
|
HP CE487B printer kit Roller kit
£45.24
£37.70
|
Hot Product
Zebra 45189-22 printer kit
£38.99
£32.49
|
Popular
Brother PA-BB-002 printer kit
£57.62
£48.02
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B12B813561
|
CE487A
|
105934-034
|
CE487B
|
45189-22
|
PABB002
|
| Manufacturer |
Epson
|
HP
|
Zebra
|
HP
|
Zebra
|
Brother
|