HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive internal hard drive 18.2 GB 15000 RPM 3.5"
£63.06
£52.55
18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive, Refurbished
| SKU | 286775-B22-REF |
|---|---|
| EAN | 0613326449233 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Technical details | |
|---|---|
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
You may also be interested in
| Product |
HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Ha...
£63.06
£52.55
|
Popular
Lenovo 4XB0K12270 internal hard drive...
£63.06
£52.55
|
Recommended
HPE 697572-B21-RFB internal hard drive...
£105.83
£88.19
|
Bestseller
Western Digital WD_Black internal hard...
£76.44
£63.70
|
Hot Product
HPE 765464-B21-RFB internal hard drive...
£57.31
£47.76
|
HPE 748387-B21-RFB internal hard drive...
£74.52
£62.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
286775-B22-REF
|
4XB0K12270
|
697572-B21-RFB
|
WD5000LPSX
|
765464-B21-RFB
|
748387-B21-RFB
|
| Manufacturer |
HP
|
Lenovo
|
HPE
|
Western Digital
|
HPE
|
HPE
|
| HDD capacity |
N/A
|
≈ 1 TB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
| HDD speed |
N/A
|
7200RPM to 10000RPM
|
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
15000RPM and more
|
| HDD size |
N/A
|
3.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
SAS
|
Serial ATA III
|
SAS
|
SAS
|
| Component for |
N/A
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Notebook
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|