HP Poly Ear Cushion Kit Doughnut 02
£7.56
£6.30
Ear Cushion Kit Doughnut 02
| SKU | 8K6P3AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0017229117938 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | POLY |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Design | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package weight | 300 g |
| Supplier features | |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | POLY |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Ear Cushion Kit Doughnut 02
£7.56
£6.30
|
Bestseller
Manhattan Stereo On-Ear Headphones (3....
£6.10
£5.08
|
Popular
Samsung GH59-14677A headphones/headset...
£6.53
£5.44
|
New
Lindy 3.5mm and USB Type C Monaural He...
£10.33
£8.61
|
Recommended
Manhattan Bluetooth On-Ear Headset, Mi...
£7.40
£6.17
|
JVC Tinyphones Wired Red
£10.21
£8.51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8K6P3AA#AC3
|
177481
|
GH59-14677A
|
20433
|
179812
|
HA-KD7-RN-E
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Manhattan
|
Samsung
|
Lindy
|
Manhattan
|
JVC
|
| Wearing style |
N/A
|
Head-band
|
In-ear
|
Helmet
|
Head-band
|
Head-band
|
| Connectivity technology |
N/A
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired & Wireless
|
Wired
|
| Microphone type |
N/A
|
Not available
|
In-line microphone
|
Built-in microphone
|
Built-in microphone
|
Not available
|
| Recommended usage |
N/A
|
Music
|
Calls/Music
|
Office/Call center
|
Calls/Music
|
Music
|
| Product type |
N/A
|
Headphones
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|