HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2 network switch component Power supply
£390.73
£325.61
Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
| SKU | J9828A |
|---|---|
| EAN | 0888182309094 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Height | 129.5 mm |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Power | |
| Total power | 700 W |
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.44 kg |
| Height | 129.5 mm |
| Width | 189.2 mm |
| Depth | 158.7 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ z...
£390.73
£325.61
|
Recommended
Cisco NXA-PAC-650W-PE= network switch...
£352.02
£293.35
|
HPE Networking 58x0AF 650W AC Power Su...
£346.50
£288.75
|
Bestseller
HPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 1...
£331.01
£275.84
|
Hot Product
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...
£504.00
£420.00
|
New
HPE Networking X361 150W 100-240VAC to...
£338.94
£282.45
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9828A
|
NXA-PAC-650W-PE=
|
JC680A
|
JL086A
|
JL087A
|
JD362B
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Product type |
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|