HPE Aruba Networking 5400R zl2 Management Module
£957.64
£798.03
Aruba Networking 5400R zl2 Management Module
| SKU | J9827A |
|---|---|
| EAN | 0888182309087 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
Aruba 5400R zl2 Management Module
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | HP 5400R zl2 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 480 g |
| Dimensions (WxDxH) | 206.5 x 261.6 x 35.5 mm |
| Weight (imperial) | 0.476 kg (1.05 lbs) |
| Width | 206.5 mm |
| Depth | 261.6 mm |
| Height | 35.5 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | HP 5400R zl2 |
| Weight (imperial) | 0.476 kg (1.05 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 5400R zl2 Managem...
£957.64
£798.03
|
HPE Ethernet 10/25Gb 2-port FLR-SFP28...
£820.52
£683.77
|
Cisco C9200-NM-4X= network switch modu...
£856.07
£713.39
|
Cisco C9300-NM-8X= network switch modu...
£1,216.49
£1,013.74
|
Cisco C9300-NM-2Q= network switch modu...
£1,389.62
£1,158.02
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9827A
|
817709-B21
|
C9200-NM-4X=
|
C9300-NM-8X=
|
C9300-NM-2Q=
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|