HPE Aruba Networking AFC7DL03-00 coaxial cable 3 m N-type Black
£12.00
£10.00
Aruba AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
| SKU | JW064A |
|---|---|
| EAN | 0190017019642 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
Aruba AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 | N-type |
| Connector 1 | N-type |
| Features | |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Connector 2 | N-type |
| Connector 1 | N-type |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Harmonized System (HS) code | 85442000 |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85442000 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Aruba Networking AFC7DL03-00 coaxi...
£12.00
£10.00
|
Recommended
Microconnect COAX010WHQ coaxial cable...
£14.26
£11.88
|
New
Microconnect 50088 coaxial cable 10 m...
£11.09
£9.24
|
Bestseller
DeLOCK 88419 coaxial cable 0.2 m Grey
£12.70
£10.58
|
Hot Product
Mikrotik ACSMAUFL coaxial cable SMA Bl...
£12.96
£10.80
|
Panorama Antennas SMA(f)-REVPOL coaxia...
£12.60
£10.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JW064A
|
COAX010WHQ
|
50088
|
88419
|
ACSMAUFL
|
CA-SJ-RPSP
|
| Manufacturer |
HPE
|
Microconnect
|
Microconnect
|
DeLOCK
|
Mikrotik
|
PANORAMA ANTENNAS
|