HPE Aruba Networking AP-POE-AFGE 1-Port GbE 802.3af 15.4W Midspan Injector
£65.52
£54.60
Aruba Networking AP-POE-AFGE 1-Port GbE 802.3af 15.4W Midspan Injector
| SKU | R6P68A |
|---|---|
| EAN | 0190017475257 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Network | |
|---|---|
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Power | |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 15.4 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 45.4 g |
| Width | 30 mm |
| Depth | 51 mm |
| Height | 163 mm |
| Features | |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking AP-POE-AFGE 1-Por...
£65.52
£54.60
|
Bestseller
Axis 5026-203 PoE adapter Gigabit Ethe...
£57.04
£47.53
|
Popular
Intellinet Gigabit Ultra PoE+ Injector...
£57.72
£48.10
|
Recommended
Cisco AIR-PWRINJ6-RF PoE adapter Gigab...
£78.00
£65.00
|
Hot Product
Intellinet Gigabit Ultra PoE+ Injector...
£68.41
£57.01
|
New
Zyxel POE12-60W 5 Gigabit Ethernet
£53.72
£44.77
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6P68A
|
5026-203
|
561235
|
AIR-PWRINJ6-RF
|
561235-UK
|
POE12-60W-GB0101F
|
| Manufacturer |
HPE
|
Axis
|
Intellinet
|
Cisco
|
Intellinet
|
Zyxel
|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports |
N/A
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|