HPE Aruba Networking AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate 802.3at 30W Midspan Injector
£113.40
£94.50
Aruba Networking AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate 802.3at 30W Midspan Injector
| SKU | R6P67A |
|---|---|
| EAN | 0190017475295 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Network | |
|---|---|
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Power | |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 30 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 45.4 g |
| Width | 30 mm |
| Depth | 66 mm |
| Height | 163 mm |
| Features | |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-POE-ATSR 1-Por...
£113.40
£94.50
|
Hot Product
Intellinet Gigabit High-Power PoE+ Ext...
£114.88
£95.73
|
Bestseller
Cisco Aironet Power over Ethernet Inje...
£149.21
£124.34
|
Popular
Intellinet Outdoor Gigabit High-Power...
£167.75
£139.79
|
Recommended
PLANET IPOE-175 PoE adapter Gigabit Et...
£135.00
£112.50
|
Microconnect POEINJ-30W-IND PoE adapter
£122.53
£102.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6P67A
|
560962
|
AIR-PWRINJ6=
|
561211
|
IPOE-175
|
POEINJ-30W-IND
|
| Manufacturer |
HPE
|
Intellinet
|
Cisco
|
Intellinet
|
Planet
|
Microconnect
|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports |
N/A
|
2
|
2
|
2
|
2
|
N/A
|