HPE Aruba Networking CX 8400X-32Y 32p 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 Module
£11,045.34
£9,204.45
Aruba Networking CX 8400X-32Y 32p 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 Module
| SKU | JL687A |
|---|---|
| EAN | 0190017354774 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
| Optical fiber | |
|---|---|
| Fiber optic connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Ports & interfaces | |
| Installed SFP modules quantity | 32 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.9 kg |
| Weight (imperial) | 4.85 kg (10.7 lbs) |
| Width | 43 mm |
| Depth | 302 mm |
| Height | 422 mm |
| Technical details | |
| Fiber optic connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Weight (imperial) | 4.85 kg (10.7 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking CX 8400X-32Y 32p...
£11,045.34
£9,204.45
|
Cisco A9K-MPA-20X1GE network switch mo...
£11,296.01
£9,413.34
|
|---|---|---|
| SKU |
JL687A
|
A9K-MPA-20X1GE
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|