Lanview POWER STRIP 19 - 6 WAYS - 1U - WITH LED POWER power distribution unit (PDU) Black
£3.55
£2.96
by Logon 6 way without switch with LED
- To order a full box, please select the following quantity: 10 pcs.
| SKU | TUPS045 |
|---|---|
| EAN | 5420016835383 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | In Stock |
Model: Logon TUPS045
6 Way 19" 1U Standard French PDU W/LED Power
6 Way 19" 1U Standard French PDU W/LED Power
| Design | |
|---|---|
| On/off switch | No |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | Yes |
| Cable colour | Black |
| Power | |
| Maximum power | 4000 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.21 kg |
| Width | 510 mm |
| Depth | 97 mm |
| Height | 58 mm |
| Package weight | 1.21 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.21 kg |
You may also be interested in
| Product |
Lanview POWER STRIP 19 - 6 WAYS - 1U -...
£3.55
£2.96
|
Lanview POWER STRIP 19 - 6 WAY - FULL...
£3.55
£2.96
|
|---|---|---|
| SKU |
TUPS045
|
TUPS035
|
| Manufacturer |
Lanview
|
Lanview
|