Samsung EP-DN975 Black
£15.12
£12.60
Samsung EP-DN975, 1 m, Black
| Cable length | 1 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 | USB C |
| USB version | USB 2.0 |
| SKU | EP-DN975BBEGWW |
| EAN | 8806090144028 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
Samsung EP-DN975. Cable length: 1 m, Product colour: Black
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 1 m |
| Technical details | |
| Package weight | 60 kg |
| USB version | USB 2.0 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 1 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 31.94 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 60 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Package weight | 60 kg |
| USB version | USB 2.0 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Samsung EP-DN975 Black
£15.12
£12.60
|
Popular
TomTom Universal Home Charger
£22.81
£19.01
|
New
2-Power UMC0014A mobile device charger
£15.60
£13.00
|
Bestseller
StarTech.com Dual-port USB wall charge...
£20.47
£17.06
|
Hot Product
StarTech.com Dual-Port USB Car Charger...
£19.62
£16.35
|
Microconnect USB3.1CA1SETW mobile devi...
£20.71
£17.26
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EP-DN975BBEGWW
|
9UUC.011.00
|
UMC0014A
|
USB2PACBK
|
USB2PCARBKS
|
USB3.1CA1SETW
|
| Manufacturer |
Samsung
|
TomTom
|
2-Power
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Microconnect
|
| Charger type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|