Samsung WMN6575SE Wall Black
£287.28
£239.40
Flip Wall Mount, 564 x 580 x 100 mm, 3.2 kg
- Highly versatile wall mount, suitable for WM75A and WM75B
| Product colour | Black |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| SKU | WMN6575SE/EN |
| EAN | 8801643244521 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
| Mounting | |
|---|---|
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 564 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 580 mm |
| Weight | 3.2 kg |
| Other features | |
| Mounting type | Wall |
You may also be interested in
| Product |
Samsung WMN6575SE Wall Black
£287.28
£239.40
|
Popular
Ergotron DS Series DS100 Dual Monitor...
£320.50
£267.08
|
Recommended
Ergotron LX Series Dual Stacking Arm 6...
£338.86
£282.38
|
Hot Product
Ergotron LX Series Desk Mount LCD Arm,...
£238.49
£198.74
|
Ergotron LX Series LX HD Sit-Stand 116...
£276.00
£230.00
|
Bestseller
StarTech.com Desk-Mount Dual Monitor A...
£334.66
£278.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WMN6575SE/EN
|
33-322-200
|
45-248-026
|
45-295-026
|
45-384-026
|
ARMDUAL30
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Ergotron
|
Ergotron
|
Ergotron
|
Ergotron
|
StarTech.com
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Aluminium
|
N/A
|
| Mounting type |
Wall
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
| Number of displays supported |
1 to 2
|
2 to 3
|
2 to 3
|
1 to 2
|
1 to 2
|
2
|