StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-
£97.55
£81.29
StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-, 602 mm, 389 mm, 40 mm, 435 mm, 405 mm, 617 mm
| SKU | 2169A-PRIVACY-SCREEN |
|---|---|
| EAN | 0065030925945 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-. Package width: 602 mm, Package depth: 389 mm, Package height: 40 mm. Master (outer) case length: 435 mm, Master (outer) case height: 405 mm, Master (outer) case width: 617 mm
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 602 mm |
| Package depth | 389 mm |
| Package height | 40 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Master (outer) case width | 617 mm |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 617 mm |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com TAA privacy filter uses M...
£97.55
£81.29
|
Popular
Panasonic Replacement Filter Unit
£146.00
£121.67
|
Recommended
Sanyo PDG-DHT100L FILTER projector acc...
£124.01
£103.34
|
Christie LW401 projector accessory Fil...
£140.00
£116.67
|
StarTech.com 22 Monitor Privacy Screen
£101.66
£84.72
|
StarTech.com 23 Monitor Privacy Screen
£103.63
£86.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2169A-PRIVACY-SCREEN
|
ET-RFE200
|
SANYO PDG-DHT100L Filter
|
LW401
|
2261A-PRIVACY-SCREEN
|
2369A-PRIVACY-SCREEN
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Panasonic
|
Sanyo
|
Christie
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Product type |
N/A
|
Filter Kit
|
Filter Kit
|
Filter Kit
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Panasonic
|
Sanyo
|
Christie
|
N/A
|
N/A
|