TEKLAMPS Z933796630 projector lamp 280 W
£134.96
£112.47
SIM2 CRYSTAL 35 Projector Lamp
| Brand compatibility | Sim2 |
|---|---|
| SKU | Z933796630 |
| EAN | 5057978370746 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the SIM2 CRYSTAL 35 projector. Our SIM2 compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the SIM2 part code: Z933796630
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Manual | Yes |
| Input voltage | 110 - 220 V |
| Bulb manufacturer | Philips |
| Country of origin | Taiwan |
| Brand compatibility | Sim2 |
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | CRYSTAL 35 |
| Replacement for | Z933796630 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Sim2 |
| Compatibility | CRYSTAL 35 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compliance certificates | CE |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Black |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS Z933796630 projector lamp 280 W
£134.96
£112.47
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Hot Product
Dukane 456-8420 projector lamp 196 W DLP
£175.82
£146.52
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Bestseller
Hitachi DT01461 projector lamp
£175.82
£146.52
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Z933796630
|
5811116781-SU
|
456-8420
|
SP.8TU01GC01
|
DT01461
|
MC.JF711.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|
| Brand compatibility |
Sim2
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|