Teltonika PR3PUUK3 power adapter/inverter Indoor Black
£15.61
£13.01
UK to 4-pin, 3mm pitch, 100-240 VAC, 50/60 Hz
| Power supply type | Indoor |
|---|---|
| SKU | PR3PUUK3 |
| EAN | 5051125447435 |
| Manufacturer | TELTONIKA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Teltonika PR3PUUK3 power adapter/inver...
£15.61
£13.01
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.00
£17.50
|
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains...
£21.17
£17.64
|
2-Power DC Car Adapter 19v 2.1A
£19.58
£16.32
|
Hot Product
Lenovo 0B47036 power adapter/inverter...
£22.91
£19.09
|
Popular
Lenovo 0B47045 power adapter/inverter...
£22.27
£18.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PR3PUUK3
|
8-0935
|
CAA0710F-UK
|
CCC0720G
|
0B47036
|
0B47045
|
| Manufacturer |
TELTONIKA
|
Datalogic
|
2-Power
|
2-Power
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Scanner
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|