Toshiba AC Adapter, 15V DC, 5A, 75W, 3-Pin
£43.32
£36.10
AC Adapter 15V DC 5A 75W Black
| SKU | PA3378E-3AC3 |
|---|---|
| EAN | 5055190125649 |
| Manufacturer | Toshiba |
| Availability | In Stock |
Universal AC Adapter to power your notebook through your home or office electric socket.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 75 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 5 A |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Output power | 75 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 5 A |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 355 g |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 128 x 51 x 30 mm |
| Vendor | Ome |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Toshiba AC Adapter, 15V DC, 5A, 75W, 3...
£43.32
£36.10
|
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PA3378E-3AC3
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
613161-001
|
| Manufacturer |
Toshiba
|
HP
|
HP
|
Brother
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|