Ubiquiti nanoHD-RetroFit-3 WLAN access point mount
£30.79
£25.66
RetroFit Mount, 187.8 x 187.8 x 16.7 mm
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | NANOHD-RETROFIT-3 |
| EAN | 0817882025614 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | WLAN access point mount |
| Product colour | White |
| Compatibility | UniFi nanoHD AP |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 187.8 mm |
| Depth | 187.8 mm |
| Height | 16.7 mm |
| Weight | 105 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Compatibility | UniFi nanoHD AP |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
You may also be interested in
| Product |
New
Ubiquiti nanoHD-RetroFit-3 WLAN access...
£30.79
£25.66
|
LANCOM IAP Mount
£37.74
£31.45
|
Popular
HPE Aruba Networking Access Point Moun...
£28.80
£24.00
|
Hot Product
Ubiquiti IW-HD-BK-3 wireless access po...
£40.39
£33.66
|
Recommended
Ubiquiti Networks IW-HD-CT-3 wireless...
£40.39
£33.66
|
Bestseller
SonicWall 02-SSC-1005 wireless access...
£24.74
£20.62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NANOHD-RETROFIT-3
|
61647
|
JW046A
|
IW-HD-BK-3
|
IW-HD-CT-3
|
02-SSC-1005
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
Lancom Systems
|
HPE
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
SONICWALL
|
| Product type |
WLAN access point mount
|
WLAN access point mount
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
WLAN access point mount
|