ASUS SA202H stylus pen 5.5 g Black
£65.52
£54.60
Pen SA202H, Black
| SKU | 90XB06YN-MTO000 |
|---|---|
| EAN | 4711081812159 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
The Asus SA202H Stylus is a quality accessory for users looking for a precise and comfortable writing experience. With an MPP2.0 protocol, this pen is compatible with a wide variety of models, offering great flexibility of use.
With a pressure sensitivity of 4096 levels, the Asus SA202H stylus provides a natural and precise writing experience. It is capable of reproducing fine and detailed strokes with great accuracy.
With a pressure sensitivity of 4096 levels, the Asus SA202H stylus provides a natural and precise writing experience. It is capable of reproducing fine and detailed strokes with great accuracy.
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 125.3 mm |
| Depth | 6 mm |
| Brand compatibility | Asus |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BR1100FKA, B3402FEA, B3402FBA, B3000DQ1A, B5402FBA, B5402FEA, B5602FBA, B5602FBN |
| Features | |
| Brand compatibility | Asus |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BR1100FKA, B3402FEA, B3402FBA, B3000DQ1A, B5402FBA, B5402FEA, B5602FBA, B5602FBN |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Device compatibility | Laptop |
| Tip colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 125.3 mm |
| Depth | 6 mm |
| Weight | 5.5 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
ASUS SA202H stylus pen 5.5 g Black
£65.52
£54.60
|
New
DELL PN557W stylus pen 20.4 g Black
£54.60
£45.50
|
Bestseller
Logitech Crayon
£91.80
£76.50
|
Recommended
Honeywell CN80-STY-5SH stylus pen Black
£53.05
£44.21
|
Popular
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£60.66
£50.55
|
Hot Product
Logitech Crayon
£62.40
£52.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90XB06YN-MTO000
|
PN557W
|
914-000034
|
CN80-STY-5SH
|
DELL-PN579X
|
914-000046
|
| Manufacturer |
ASUS
|
DELL
|
Logitech
|
Honeywell
|
DELL
|
Logitech
|
| Brand compatibility |
Asus
|
Dell
|
Apple (brand)
|
Honeywell
|
Dell
|
Apple (brand)
|
| Device compatibility |
Notebook
|
N/A
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|