Asustor AS-HK1 computer cooling system part/accessory Heatsink
£39.00
£32.50
M.2 Heatsinks for Flashstor (FS67/FS68) and AS-T10G3
| SKU | AS-HK1 |
|---|---|
| EAN | 4710474831463 |
| Manufacturer | ASUSTOR |
| Availability | In Stock |
AS-HK1 covers 6 M.2 slots. Screws included.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | FS67/FS68/AS-T10G3 |
| Product colour | Black |
| Type | Heatsink |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | FS67/FS68/AS-T10G3 |
| Product colour | Black |
| Type | Heatsink |
| Weight & dimensions | |
| Width | 80.9 mm |
| Depth | 60 mm |
| Height | 4.5 mm |
| Weight | 79.5 g |
You may also be interested in
| Product |
Asustor AS-HK1 computer cooling system...
£39.00
£32.50
|
DELL 412-AAMT computer cooling system...
£42.80
£35.67
|
|---|---|---|
| SKU |
AS-HK1
|
412-AAMT
|
| Manufacturer |
ASUSTOR
|
DELL
|
| Type |
Heatsink
|
Radiator block
|