BTI Wallmount GaN 45W USB-C Adapter
£22.25
£18.54
Wallmount GaN 45W USB-C Adapter
| SKU | AC-GaN45W-BTI |
|---|---|
| EAN | 5059902119513 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
BTI Wallmount GaN 45W USB-C Adapter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
BTI Wallmount GaN 45W USB-C Adapter
£22.25
£18.54
|
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Recommended
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.00
£17.50
|
Hot Product
DELL N6M8J power adapter/inverter Indo...
£26.98
£22.48
|
New
Acer AC Adaptor 65W power adapter/inve...
£32.38
£26.98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AC-GaN45W-BTI
|
DF263
|
F7970
|
8-0935
|
N6M8J
|
KP.06503.005
|
| Manufacturer |
BTI
|
DELL
|
DELL
|
Datalogic
|
DELL
|
Acer
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|