DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£33.40
£27.83
AC, 90 W, 19.5 V
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | DF266 |
| EAN | 5053486694121 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Dell AC Adapter 90W 19.5V
Excluding Power Cord New
Excluding Power Cord New
| Features | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
£33.60
£28.00
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DF266
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
04G266004770
|
DF263
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|