CoreParts MOBX-ACC-017 stylus pen 10 g White
£7.56
£6.30
Universal Passive Stylus Pen - White (also available in in other colors)
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MOBX-ACC-017 |
|---|---|
| EAN | 5704174776413 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offers a range of Accessories and Spareparts, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 100 g |
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 10 g |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Device compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Packaging data | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 100 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MOBX-ACC-017 stylus pen 10 g...
£7.56
£6.30
|
Popular
Sandberg Smartphone Stylus
£8.52
£7.10
|
Port Designs 180627 stylus pen 20 g Bl...
£11.32
£9.43
|
Bestseller
Sandberg Touchscreen Stylus Pen Saver
£5.70
£4.75
|
Hot Product
Targus AMM165AMGL stylus pen 10 g Black
£10.76
£8.97
|
Recommended
Targus AMM16501AMGL stylus pen 10 g Red
£11.04
£9.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MOBX-ACC-017
|
461-01
|
180627
|
361-02
|
AMM165AMGL
|
AMM16501AMGL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Sandberg
|
Port Designs
|
Sandberg
|
Targus
|
Targus
|
| Brand compatibility |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Any brand
|
Universal
|
Targus
|
| Device compatibility |
Mobile phone/Smartphone
|
N/A
|
N/A
|
Universal
|
Universal
|
Mobile phone/Smartphone
|