CoreParts MSC2703K30-371M monitor spare part Display
£266.28
£221.90
27" LCD UHD Matte, 3840x2160, Original Panel, 608.8x353.3x13.9mm 30pins Bottom Left Connector, w/o Brackets
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
| SKU | MSC2703K30-371M |
|---|---|
| EAN | 5715063410912 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts support the right to repair movement and choses to offer original LCD’s in all of its alternative Laptop LCD panels. CoreParts Laptop LCD Panels are certified and manufactured by high-end, trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Type | Display |
| LED backlight | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display type | LCD |
| Display surface | Matt |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package depth | 390 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package height | 70 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 70 mm |