EPOS Universal power supply
£35.88
£29.90
Universal power supply
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | EPOS |
| Power plug type | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Compatibility | IMPACT 5000, EXPAND 80 |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Brand compatibility | EPOS |
| Power plug type | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Compatibility | IMPACT 5000, EXPAND 80 |
| Design | |
| Cable length | 1.8 m |
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 95 °C |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 110 g |
| Cable length | 1.8 m |
| Packaging data | |
| Package width | 52 mm |
| Package depth | 274 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package weight | 205 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Master (outer) case width | 240 mm |
| Master (outer) case length | 288 mm |
| Master (outer) case height | 272 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
EPOS Universal power supply
£35.88
£29.90
|
Hot Product
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...
£33.40
£27.83
|
New
HP 609936-001 power adapter/inverter I...
£34.32
£28.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1000303
|
DF263
|
DF266
|
F7970
|
ADP-E90W
|
609936-001
|
| Manufacturer |
EPOS
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
Origin Storage
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Universal
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|