eSTUFF GLBM00000001 Display Privacy Filter Accessories
£10.08
£8.40
Privacy Filter Magnets 2pc
| SKU | GLBM00000001 |
|---|---|
| EAN | 5715063349885 |
| Manufacturer | eSTUFF |
| Availability | In Stock |
2 pc Magnets for eSTUFF Magnetic Privacy Filters
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3 g |
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 2 mm |
| Package height | 385 mm |
| Package weight | 4 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 2 mm |
| Package height | 385 mm |
| Package weight | 4 g |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF GLBM00000001 Display Privacy Fi...
£10.08
£8.40
|
StarTech.com Privacy Screen Adhesive S...
£11.56
£9.63
|
|---|---|---|
| SKU |
GLBM00000001
|
MON-PRIVACY-SCREEN-K
|
| Manufacturer |
eSTUFF
|
StarTech.com
|
| Product type |
N/A
|
Installation kit
|