Honeywell EDA10A-RB-0 tablet case 12.7 cm (5") Bumper Black
£29.94
£24.95
Protective Boot
| Product main colour | Black |
|---|---|
| Built-in speaker(s) | No |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Maximum screen size | 5 " |
| SKU | EDA10A-RB-0 |
| EAN | 5715063194843 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | In Stock |
Rubber boot, fits for: EDA10A
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Bumper |
| Maximum screen size | 12.7 cm (5") |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Compatibility | EDA10A-SC-R, EDA10A-DB-X, EDA10A-CB-X |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Features | |
| Case type | Bumper |
| Stand mode | No |
| Maximum screen size | 12.7 cm (5") |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Compatibility | EDA10A-SC-R, EDA10A-DB-X, EDA10A-CB-X |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Design | |
| Stand mode | No |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Honeywell EDA10A-RB-0 tablet case 12.7...
£29.94
£24.95
|
Popular
eSTUFF AUSTIN Defender Case for iPad M...
£30.91
£25.76
|
eSTUFF ES681543-BULK tablet case 24.6...
£34.40
£28.67
|
OtterBox Symmetry Folio Case for iPad...
£27.46
£22.88
|
Hot Product
OtterBox UnlimitED Case for iPad 7th/8...
£36.10
£30.08
|
Recommended
OtterBox Symmetry Folio Case for iPad...
£36.88
£30.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EDA10A-RB-0
|
ES681540-BULK
|
ES681543-BULK
|
77-62045
|
77-62038
|
77-62047
|
| Manufacturer |
Honeywell
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Brand compatibility |
Honeywell
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Material |
N/A
|
Polycarbonate (PC)
|
Polycarbonate (PC)
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Case type |
Bumper case
|
Cover case
|
Cover case
|
Folio case
|
Cover case
|
Folio case
|
| Product main colour |
Black
|
Black
|
N/A
|
Black
|
N/A
|
Blue
|