HP HDMI Flex Port interface cards/adapter
£26.88
£22.40
HDMI Flex Port
| Host interface | HDMI |
|---|---|
| Internal | Yes |
| SKU | 69D47AA |
| EAN | 0196548550692 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 39121408 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Design | |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 41.7 mm |
| Depth | 38.9 mm |
| Height | 16.3 mm |
| Weight | 11.3 g |
| Package width | 216 mm |
| Package depth | 305 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 216 mm |
| Package depth | 305 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 39121408 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP HDMI Flex Port interface cards/adap...
£26.88
£22.40
|
Bestseller
StarTech.com 1 ft USB to RS232 Serial...
£31.68
£26.40
|
Epson UB-S09
£39.00
£32.50
|
Hot Product
Lindy 50m USB 1.1 Cat.6 Extender
£32.24
£26.87
|
Recommended
LogiLink AU0006C interface cards/adapt...
£39.00
£32.50
|
Popular
StarTech.com 2 Port PCI Express SATA 6...
£37.22
£31.02
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
69D47AA
|
ICUSB232PRO
|
C32C823861
|
42805
|
AU0006C
|
PEXESAT322I
|
| Manufacturer |
HP
|
StarTech.com
|
Epson
|
Lindy
|
LogiLink
|
StarTech.com
|
| Host interface |
N/A
|
N/A
|
Serial
|
N/A
|
USB Type-A
|
PCIe
|
| Internal |
N/A
|
N/A
|
Y
|
N/A
|
N
|
Y
|
| Output interface |
N/A
|
N/A
|
Serial
|
N/A
|
N/A
|
SATA
|