HPE J9828A network switch component Power supply
£99.90
£83.25
Aruba 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply, Refurbished
| SKU | J9828A-RFB |
|---|---|
| EAN | 5715063208250 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
Standard PoE+ power supply for HPE 5400R zl2 switch series, providing up to 700 watts.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Height | 129.5 mm |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Power | |
|---|---|
| Total power | 700 W |
| Performance | |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.44 kg |
| Height | 129.5 mm |
| Width | 189.2 mm |
| Depth | 158.7 mm |
You may also be interested in
| Product |
HPE J9828A network switch component Po...
£99.90
£83.25
|
Ubiquiti UISP Box Plus network switch...
£127.69
£106.41
|
Hewlett Packard Enterprise X311 networ...
£133.20
£111.00
|
|---|---|---|---|
| SKU |
J9828A-RFB
|
UISP-BOX-PLUS
|
J9581A-RFB
|
| Manufacturer |
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
| Product type |
Power supply
|
Case
|
Power supply
|