Intenso CD-R 700MB 52x 50 pc(s)
£23.04
£19.20
CD-R, 700 MB, 52x, cakebox 50pcs
| CD storage capacity | 700 MB |
|---|---|
| Optical disc diameter | 120 mm |
| CD write speed | 52 x |
| Type | CD-R |
| SKU | 1001125 |
| EAN | 4034303000159 |
| Manufacturer | Intenso |
| Availability | In Stock |
CD-R Intenso
Capacity: 700MB
Recording Time: 80 min
Speed: 52x
Pack Style: cakebox 50pcs
Capacity: 700MB
Recording Time: 80 min
Speed: 52x
Pack Style: cakebox 50pcs
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Type | CD-R |
| Printable | No |
| Recording time | 80 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| CD storage capacity | 700 MB |
| CD write speed | 52x |
| Writing speed | |
| CD write speed | 52x |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | CD-R |
| Printable | No |
| CD write speed | 52x |
| Recording time | 80 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| CD storage capacity | 700 MB |
| Packaging data | |
| Package weight | 800 g |
| Package width | 133 mm |
| Package type | Cakebox |
| Package height | 96 mm |
| Package depth | 142 mm |
You may also be interested in
| Product |
Intenso CD-R 700MB 52x 50 pc(s)
£23.04
£19.20
|
Verbatim CD-RW 12x 700 MB 10 pc(s)
£19.44
£16.20
|
Verbatim CD-R AZO Wide Inkjet Printabl...
£24.07
£20.06
|
Intenso CD-R 700MB 100 pc(s)
£31.92
£26.60
|
Verbatim CD-R Extra Protection 700 MB...
£19.44
£16.20
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1001125
|
43148
|
43439
|
1001126
|
43787
|
| Manufacturer |
Intenso
|
Verbatim
|
Verbatim
|
Intenso
|
Verbatim
|
| Type |
CD-R
|
CD-RW
|
CD-R
|
CD-R
|
CD-R
|
| Optical disc diameter |
120 mm
|
N/A
|
120 mm
|
120 mm
|
N/A
|