Lenovo GX81J19854 stylus pen Black
£68.64
£57.20
Lenovo GX81J19854, Laptop, Lenovo, Black, IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16, Built-in, Lithium Polymer (LiPo)
| SKU | GX81J19854 |
|---|---|
| EAN | 0195892068983 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo GX81J19854. Device compatibility: Laptop, Brand compatibility: Lenovo, Product colour: Black. Width: 150 mm, Depth: 9.65 mm, Height: 9.65 mm. Package width: 220 mm, Package depth: 55 mm, Package height: 20 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 9.65 mm |
| Depth | 9.65 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 1754 h |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Product colour | Black |
| Compatibility | IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16 |
| Battery type | Built-in |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 100 g |
| Width | 150 mm |
| Height | 9.65 mm |
| Depth | 9.65 mm |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 1754 h |
| Product colour | Black |
| Compatibility | IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16 |
| Battery type | Built-in |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 100 mAh |
| Device compatibility | Laptop |
| Packaging data | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 100 g |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Lenovo GX81J19854 stylus pen Black
£68.64
£57.20
|
Bestseller
Logitech Crayon
£91.80
£76.50
|
Popular
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£60.66
£50.55
|
Recommended
Logitech Crayon
£62.40
£52.00
|
DELL PN579X stylus pen 19.5 g Black
£65.52
£54.60
|
DELL Active Pen – PN350M
£68.64
£57.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GX81J19854
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
914-000046
|
PN579X
|
DELL-PN350M-BK
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Logitech
|
DELL
|
Logitech
|
DELL
|
DELL
|
| Brand compatibility |
Lenovo
|
Apple (brand)
|
Dell
|
Apple (brand)
|
Dell
|
Dell
|
| Device compatibility |
Notebook
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Notebook
|