Samsung EJ-P5600 stylus pen 10.6 g White
£91.86
£76.55
Samsung EJ-P5600, Tablet, Samsung, White, 10.6 g, 9.1 mm, 8.7 mm
| SKU | EJ-P5600SWEGEU |
|---|---|
| EAN | 8806095137612 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
Samsung EJ-P5600. Device compatibility: Tablet, Brand compatibility: Samsung, Product colour: White. Weight: 10.6 g, Width: 9.1 mm, Depth: 8.7 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 9.1 mm |
| Height | 153.3 mm |
| Depth | 8.7 mm |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | White |
| Features | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | White |
| Device compatibility | Tablet |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 9.1 mm |
| Height | 153.3 mm |
| Depth | 8.7 mm |
| Weight | 10.6 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Samsung EJ-P5600 stylus pen 10.6 g White
£91.86
£76.55
|
Popular
HP 846410-001 stylus pen Grey
£126.00
£105.00
|
Bestseller
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£109.66
£91.38
|
Hot Product
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£142.20
£118.50
|
Recommended
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£136.80
£114.00
|
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£142.20
£118.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EJ-P5600SWEGEU
|
846410-001
|
EYV-00010
|
EYU-00010
|
EYV-00011
|
EYV-00014
|
| Manufacturer |
Samsung
|
HP
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Microsoft
|
| Brand compatibility |
Samsung
|
HP
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Microsoft
|
| Device compatibility |
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Tablet computer
|