Vivitek 5811116765-SU projector lamp 380 W UHP
£378.32
£315.27
Replacement lamp for D5000
| Brand compatibility | Vivitek |
|---|---|
| SKU | 5811116765-SU |
| EAN | 4250359413235 |
| Manufacturer | Vivitek |
| Availability | In Stock |
Replacement lamp for D5000.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp (economic mode) | 2000 h |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Features | |
| OEM code | 5811116765-SU |
| Manual | Yes |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Bulb manufacturer | Philips |
| Country of origin | Taiwan |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp (economic mode) | 2000 h |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Compatibility | D5000 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Compatibility | D5000 |
| Package type | Box |
| OEM code | 5811116765-SU |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package material | Carton |
| Supplier features | |
| Commercial unit type | Consumer unit spare part |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Vivitek 5811116765-SU projector lamp 3...
£378.32
£315.27
|
EIKI 610 325 2940 projector lamp 200 W...
£566.86
£472.38
|
New
Dukane 456-8954H projector lamp 260 W...
£323.72
£269.77
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£331.87
£276.56
|
Bestseller
NEC NP25LP projector lamp
£545.40
£454.50
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5811116765-SU
|
610 325 2940
|
456-8954H
|
20-01032-20
|
NP25LP
|
59.J8401.CG1
|
| Manufacturer |
Vivitek
|
EIKI
|
Dukane
|
SMART Technologies
|
NEC
|
Benq
|
| Brand compatibility |
Vivitek
|
EIKI
|
Dukane
|
N/A
|
Sharp
|
N/A
|