Acer 250W UHP projector lamp
£157.39
£131.16
250W Philips UHP Projector lamp for P5327W
| Brand compatibility | Acer |
|---|---|
| SKU | MC.JLR11.001 |
| EAN | 4713147854158 |
| Manufacturer | Acer |
| Availability | In Stock |
This Acer manufacturer original projector lamp is designed to replace the original Acer projector lamp included with the projector. This projector lamp is user-replaceable and comes with a 90-day warranty.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Lamp type | UHP |
| Features | |
| Bulb manufacturer | Philips |
| Brand compatibility | Acer |
| Bulb power | 250 W |
| Lamp type | UHP |
| Compatibility | P5327W |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | P5327W |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
New
Acer 250W UHP projector lamp
£157.39
£131.16
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Bestseller
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MC.JLR11.001
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
Acer
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
Acer
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|