Acer UC.JSA11.001 projector lamp 210 W UHP
£157.39
£131.16
Lamp module for P1155 projector
| Brand compatibility | Acer |
|---|---|
| SKU | UC.JSA11.001 |
| EAN | 4710180735291 |
| Manufacturer | Acer |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp (economic mode) | 10000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| OEM code | UC.JSA11.001 |
| Manual | Yes |
| Input voltage | 110 - 220 V |
| Bulb manufacturer | Philips |
| Brand compatibility | Acer |
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp (economic mode) | 10000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | P1155 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | P1155 |
| Package type | Box |
| OEM code | UC.JSA11.001 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Compliance certificates | CE |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Acer UC.JSA11.001 projector lamp 210 W...
£157.39
£131.16
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Bestseller
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UC.JSA11.001
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
Acer
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
Acer
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|