ASUS 04G266006220 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£46.80
£39.00
AC adapter 90W, 19VDC, 4.74A
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | indoor |
| SKU | 04G266006220 |
| EAN | 5704327780588 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus A Series A8JC, A8JM, A8JN, A8JP, A8JR, A8JS, A8SC, A8SR; F Series F3JR, F3JV, F3KA, F3JP, F3JM, F3JA, F3JC, F3U, F3SR, F3SG, F3SV, F3TC, F3T, F3KE, F3P, F3M, F3SC, F3SE, F3SA, F8SV, F8SR, F8SA, F8P, F9DC, F9J, F9S, F7F, F7KR, F7SE, F7SR, F5V, F5VL, F5N; M Series M51KR, M51SE, M51SN, M51SR, M50SA, M50SR, M50SV, M50VC, M50VN, M50VM |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus A Series A8JC, A8JM, A8JN, A8JP, A8JR, A8JS, A8SC, A8SR; F Series F3JR, F3JV, F3KA, F3JP, F3JM, F3JA, F3JC, F3U, F3SR, F3SG, F3SV, F3TC, F3T, F3KE, F3P, F3M, F3SC, F3SE, F3SA, F8SV, F8SR, F8SA, F8P, F9DC, F9J, F9S, F7F, F7KR, F7SE, F7SR, F5V, F5VL, F5N; M Series M51KR, M51SE, M51SN, M51SR, M50SA, M50SR, M50SV, M50VC, M50VN, M50VM |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
ASUS 04G266006220 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Recommended
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
04G266006220
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|